5 міфів про ламінування вій

Ламінування вій - це відносно нова процедура серед інших послуг у сфері краси, яка останнім часом користуються великою популярністю. Оскільки цей метод оздоровлення, подовження і ущільнення вій з'явився не так давно, багато жінок ще нічого про нього не знають про цю процедуру і схильні вірити міфам.

5 міфів про ламінування вій

Міф № 1. Ламінування шкодить віям і після процедури вони випадають.

 

Ламінування, навпаки, зміцнює вії і робить їх гущавині. У наноситься склади входять: кератин, поживні речовини, вітаміни, мінерали. Засіб проникає всередину вій і обволікає їх зверху, створюючи - природний захист від несприятливих факторів: сонця, морської води, холоду та інших негативних факторів.

Міф № 2. Після ламінування вій не можна користуватися тушшю.

Користуватися тушшю можна через добу після процедури але у вас навряд чи виникне необхідність щодня наносити туш, так як після процедури ваші вії придбають насичений колір, довжину і об'єм.

Міф № 3. Після ламінування вій не можна користуватися тоніком і засобами для зняття макіяжу з очей.

Після 24 годин після процедури ви можете користуватися звичними тоніком, і це не позначиться на віях. Так як компоненти препарату глибоко проникають в структуру вій і їм не страшні ні вода, ні косметичні препарати.


Міф №4. Ламінування вій протипоказано при носінні контактних лінз.

Носіння лінз зовсім ніяк не позначаються на ефекті ламінування, так як, процедура ламінування вій не може негативно вплинути на здоров'я очей і вій.

 

Міф №5. З ламінованим віями не можна купатися, ходити в сауну, засмагати, плакати, потіти і т. д.

Після 24 годин після процедури склад для ламінування проникає в структуру вій і повністю просочує їх, тому результат зберігається на ваших віях мінімум 1,5 місяці, навіть якщо ви будете засмагати і купатися кожен день.