Що не можна робити після лазерної епіляції

Для того, щоб лазерна епіляція принесла бажаний і довготривалий результат, потрібно дотримуватись деяких запобіжних заходів щоб уникнути небажаних наслідкив після лазерної епіляції. 

Що не можна робити після лазерної епіляції

1. Протягом 12 годин користуватися косметичними засобами, що містять спирт.

2. Протягом 24 годин приймати водні процедури.

3. Протягом 72 годин робити масаж оброблених місць.

4. Ходити в сауну.
Як мінімум тиждень після проведення процедури потрібно утриматися від відвідування сауни.
5. Засмагати.
Бажано не засмагати весь час поки йдуть процедури. Тому лазерну епіляцію дуже зручно робити в осінньо-зимовий період. Якщо перебування на сонці неминуче - користуйтеся сонцезахисними кремами з SPF 25 і більше.
6. Користуватися кремами для автозасмаги.
Автозагар, також як і звичайний загар - це надмірний світловий і тепловий стрес для шкіри, завдяки чому як мінімум тиждень до і після лазерної епіляції не слід користуватися автозагаром.

7. Висмикувати волоски.
Не можна висмикувати або робити воскову епіляцію протягом 4-6 тижнів після лазерної епіляції. (Волосся випадуть природним шляхом) Для видалення небажаного волосся можна користуватися бритвеними верстатами і хімічними кремами-депиляторами.

8. Після епіляції в зоні пахв протягом 24 годин потрібно відмовитися від використання дезодоранту. Компоненти, що входять до складу даного косметичного засобу, можуть викликати додаткове роздратування шкіри.

9. У разі виникнення подразнення, запалення, почервоніння шкіри на ділянках, які піддавалися впливу лазерного променя, необхідно скористатися косметичними засобами або лікарськими препаратами із заспокійливим ефектом.

Дотримання всіх цих правил допоможе позбутися можливих неприємних наслідків і досягти бажаного результату.