Що потрібно знати перед ламінуванням вій

Процедура "ламінування вій" ідеально підходить для літнього періоду, так як зникає потреба в использовани туші. Після ламінування, вії продовжують рости і не загинаються під час сну.

Що потрібно знати перед ламінуванням вій

  • Не варто економити на процедурі - всі компоненти повинні бути натуральними
  • Результат ламінування залежить від форми ваших вій
  • Звертайтеся до перевірених майстрам, робити процедуру самостійно можна, але нерекомендується
  • Не можна робити ламінування, якщо у вас нарощені вії
  • Ламінування вій рекомендується робити два рази на рік

Цікаві факти про ламінування вій:

Ефект на обличчя. 

Ламінування надає віям вигин і допомагає "Розкрити" очі. Ви самі можете вибрати потрібний ефект - від натурального до кокетливо - лялькового.

Зміцнення і насичення корисними речовинами.

Гарний зовнішній вигляд - приємний супутній ефект. Спеціальний корисний склад живить вії від коренів до кінчиків і насичує їх корисними мікроелементами. Після такої турботи вії ростуть набагато швидше.

На кілька місяців забуваємо про туш. 
У порівнянні з нарощеними віями ламіновані "живуть" набагато довше. Вони будуть радувати вас близько двох з половиною місяців. На цей час ви можете сміливо забути про існування туші.

Час в зручному кріслі майстра - і ви красуня!

Деякі дівчата думають, що ламінування - процедура довга і марудна. Однак насправді це зовсім не так. Досвідчений майстер всього за годину - півтори зробить з вас володарку розкішних вій.

Сміливо стрибаємо в басейн!

На відміну від звичної туші ламіновані вії ніяк не соромлячись свою володарку. Такі вії відмінно переносять холод і спеку, з ними можна купатися в басейні і море, паритися в сауні і навіть зіграти в солярії.

Ламінування проводиться в 4 етапи: підготовка, нанесення основного складу компонентів, окращіваніе і закріплення.

Пам'ятайте! Перші 2 дні після процедури, вії можуть здаватися жорсткими і склеєних. Це мине. Після вони будуть просто шикарними, густими і м'якими. Приємною процедури!