Як часто потрібно робити лазерну епіляцію

Епіляція лазером є радикальним методом видалення волосся, в процесі здійснення якого відбувається руйнування волосяного фолікула під впливом лазерних хвиль. На відміну від безлічі інших процедур, цей метод позбавляє від небажаного волосся на досить тривалий період.

Сеанси лазерної епіляції абсолютно безпечні, так як прилад діє виключно на клітини, які містять багато меланіну, і не зачіпає ділянки біля волосяного фолікула. Дія променів проходить мілісекунди, відразу ж після нагрівання відбувається охолодження згорілих волосків.

Чому потрібно кілька процедур лазерної епіляції

Лазерна епіляція не може позбавити вас від небажаного волосся повністю за один раз з тієї причини, що лазер діє тільки на фолікули, що знаходяться у фазі активного зростання. Цибулини, які перебувають в стадії спокою, він не руйнує. Так як зростання волосся є циклічним, в певний період одні з них знаходяться у фазі росту, інші - в стані спокою. Крім того, дослідження показали, що найбільш ефективно лазерна епіляція діє тільки на третій-п'ятій стадії зростання (всього їх шість). Кожен етап триває не менше ніж 42 дня. Цим фактором обумовлюється і необхідний часовий інтервал між процедурами.

При розрахунку часового проміжку фахівці також враховують, що після кожного сеансу ріст волосся сповільнюється, і для настання потрібної стадії потрібно більше часу.

Скільки сеансів лазерної епіляції потрібно для різних ділянок тіла

Одного сеансу для отримання ефективного результату недостатньо. Багато хто задається питанням, як часто треба робити лазерну епіляцію. Відповідь на це питання залежить від індивідуальних особливостей (колір шкіри, темп зростання і тип волосся, гормональний фон і т.д).

Так, наприклад, найбільш ефективна лазерна епіляція при контрасті кольору волосся і шкіри.

Розглянемо більш детально, скільки разів потрібно робити лазерну епіляцію в залежності від ділянки тіла:

  • обличчя - близько 4 сеансів;
  • пахви – 5-6 сеансів;
  • руки – 5-6 сеансів;
  • спина жінки – 4-5 сеансів;
  • спина чоловіки – 6-8 сеансів;
  • живіт – 4-6 сеансів;
  • стегна – 5-6 сеансів;
  • ноги – 5-10 сеансів.

Багатьох жінок, звичайно ж, цікавить питання, як часто робити лазерну епіляцію зони бікіні. В середньому близько 4-5 разів на рік відповідно до індивідуального графіка, так як курс епіляції в кожному випадку розраховується індивідуально фахівцем.

Між процедурами обов'язково потрібно робити перерву, щоб за цей час встигли відрости волосся, які не були видалені на попередніх сеансах. Так як з кожною наступною процедурою ріст волосся сповільнюється, інтервал між ними кожен раз зростає.