Як підібрати оптимальний спосіб видалення небажаного волосся на тілі

 

Структура волосся, його колір і швидкість росту - досить індивідуальні речі, які визначаються нашою спадковістю і гормонами. Відповідно, спосіб видалення волосся повинен підбиратися індивідуально.

 

Велика частина представниць прекрасної статі використовують бритву, так як це швидко, дешево, безболісно. Не так давно французькі медики довели, що використовувати бритву шкідливо для шкіри. Освіта мікротріщин або банальні порізи від гоління - зони підвищеного ризику загоряння інфекцій. Найчастіше ми видаляємо волосся на ногах, під руками і в інтимних зонах. Саме на цих ділянках тіла має місце постійне скупчення великої кількості бактерій і навіть вірусів, які можуть активізуватися в місцях ураження шкірних покривів. Крім того, ефект гладкої шкіри після даного методу тримається дуже мало.

 

У пошуках альтернативи, деякі дівчата купують креми для депіляції. Але на жаль, більшість випробували даний метод було дуже розчароване. Ефект триває не довго, волосся видалені далеко не всі, а в подарунок ще й почервоніння на шкірі і ймовірності роздратування і алергії.

 

Механічна депіляція

Серед способів депіляції, особливо популярні механічні. Багато хто намагається видаляти волоски воском або сумішшю для шугаринга в домашніх умовах. Зазвичай, це закінчується пошкодженнями шкіри, неповним ефектом, та ще й супроводжується нестерпними больовими відчуттями.
 

Не маючи спеціальної освіти і професійних матеріалів для такої депіляції, не варто чекати позитивного результату. Щоб позбутися від небажаних волосків, варто звернутися до професіоналів.

 

До механічних способів видалення волосся відноситься також використання портативного епілятора. Принцип роботи - висмикування волосків. Очевидно, що це дуже болюча процедура. Дуже часто, волоски можуть вростати після механічного видалення. Використання скрабу трохи вирішує цю проблему, але все ж вростання волосся важко уникнути.

 

Описані способи відносяться до - це тимчасове видалення волосся зі збереженням волосяного фолікула, тобто видалення стрижня волосся, що знаходиться над поверхнею шкіри.

 

Для отримання тривалого результату, варто звернути увагу на методи епіляції. Вони мають на увазі вплив на фолікул, його руйнування. Видалення волосся з кореневою частиною, при якому відбувається пошкодження фолікулярного апарату, що створює шанси для остаточного припинення росту волосся.

 

Апаратурні процедури видалення волосся

Найефективнішими є апаратні методики видалення волосся, але вони і дорожче вищевикладених методів. Вони гарантують руйнування цибулин волосся, які знаходяться у фазі активного зростання і зменшення кількості волосся або навіть їх повне зникнення після серії процедур. До них ставитися: Лазерна Епіляція, Фотоепіляція, Електроепіляція, ЕЛОС-епіляція та інші.

 
Серед такого величезного розмаїття способів видалення волосся, складно визначитися, що вибрати. Варто виходити з протипоказань і особливостей власного тіла.

 

При наявності алергії, підвищеної чутливості шкіри варто підходити до підбору способу особливо скрупульозно. Перед тим як зробити вибір, варто ознайомитися з усіма протипоказаннями до процедури, переконатися, що у вас немає обмежень для використання одного з методів видалення волосся на тілі.

 

Крім того, зверніть увагу на особливості підготовки до видалення волосся. Наприклад, апаратні методики (за винятком електроепіляції) не вимагають тривалого і складного підготовчого періоду. У свою чергу, механічні методики вимагають певної довжини волосків. Для досягнення довжини в 5-7 мм, потрібен період в 10-14 днів. Не завжди зручно ходити такий тривалий час з небажаними волосками.

 

Больовий поріг кожної людини відрізняється. Кому-то механічна епіляція здається практично безболісною, а кому-то навіть лазерну витерпіти неможливо. У таких випадках застосовується знеболювання, якщо клієнт не має до нього протипоказань.

 

 

Визначивши для себе бажану тривалість результату, цінову політику, власні особливості і переваги, можна підібрати для себе ідеальний метод видалення волосся, який позбавить вас від турбот і буде радувати результатом.