Як доглядати за ламінованим віями

Ламінування вій, як і будь-яка подібна процедура має свої особливості.

Відразу після закінчення роботи майстра, вії будуть трохи злиплими. Вам здасться, що їх намазали якимось маслом. Це нормальний розвиток подій і ні в якому разі не потрібно намагатися змити цю жирну текстуру водою або яким-небудь засобом для зняття макіяжу. Волоски самі розпушаться на наступний день.

Найбільш важливі перші 24 години після процедури. 

Основне правило в першу добу після процедури - ніякої води і косметики. Вам потрібно буде уникати не тільки контакту з водою, але і з будь-якою іншою рідиною, і косметичними засобами. Тому не плануйте раніше ніж через добу наносити макіяж і, відповідно, знімати його.

Також, важливо розуміти що за добу вії набувають остаточну форму і повністю фіксуються, однак протягом 24 годин цей процес ще не завершений до кінця. Тому в цей період потрібно виключити механічний вплив на вії. Адже віям можна нашкодити, якщо їх загнути, зам'яти, наприклад, в результаті сну обличчям в подушку або будь-яких інших подібних дій.

З другої доби ви можете сміливо забути про обмеження і насолоджуватися своїми віями. В даному випадку допустимо спати в будь-якій позі, мочити вії скільки завгодно (плавати в морі, басейні, приймати душ), ходити в лазню, сауну і користуватися косметикою.

Для продовження дії ефекту від ламінування не рекомендується часто використовувати туш. Адже після процедури вії вже виглядають більш яскравими, пишними, загнутими і виразними. Додаткові засоби догляду: крему, тоніки, лосьйони, молочко для догляду за віями і століттями, найкраще вибирати з тих, які не містять жирів і спиртів.

Варто уникати таких маніпуляцій як: терти вії, тиснути на них, знімати руками залишки туші з вій, стягуючи і смикаючи шматочки присохлої туші. Все це може пошкодити покриття волосків.

На відміну від нарощування вій після ламінування не потрібно корекція або зняття у майстри в салоні. Ви можете прийти повторно, коли склад повністю вимиється, приблизно через 2,5 місяці.