Лазерна епіляція влітку

У головах більшості людей міцно закріпився стереотип про те, що лазерні процедури в сонячну пору року робити не можна. Давайте розберемося, чи можна робити лазерну епіляцію влітку, і чи завжди це ефективно.

Багато пацієнтів вважають, що після процедури зробленої влітку обов'язково з'явиться пігментація. Але ця думка помилкова.

Видаляти волосся за допомогою лазера можна в будь-який час року, якщо підійти до процедури відповідально. Необхідно ретельно виконувати рекомендації лікаря, захищаючи шкіру від сонця.

Отже, основні правила лазерної епіляції влітку:

  1. До процедури лазерної епіляції повинні пройти мінімум 2 тижні з моменту активного засмаги (Не плутати з «міською» засмагою).

  2. Після процедури не можна засмагати 2 тижні.

  3. По можливості носіть одяг і головні убори, що закривають шкіру від прямих сонячних променів.

  4. Після лазерної епіляції протягом 2 тижнів, перед виходом на вулицю наносьте на відкриті ділянки тіла сонцезахисний крем з фактором захисту не менше 50 (SPF 50).

  5. Для найменш загоряючих зон - бікіні, пахви, лазерну епіляцію можна робити абсолютно спокійно цілий рік.

  6. Якщо ви сумніваєтеся сильно засмагли ви чи ні, зверніться до нас і ми оцінимо ступінь засмаги і зробимо пробний імпульс.

Головне, не робіть лазерну епіляцію прямо перед відпусткою на море і не рекомендується йти на процедуру відразу після повернення з відпустки.