Лазерна епіляція обличчя

Лазерна епіляція обличчя - безпечний і прогресивний метод видалення небажаного волосся на обличчі. Так як особа - це те, на що звертають увагу в першу чергу, поява небажаних волосся на обличчі не можна приховати. Зайві волоски на обличчі - це кошмар для будь-якої жінки, для деяких, ця проблема особливо актуальна, адже іноді волосся відростає дуже швидко, а ось видалити їх не так-то просто. Навіть професійна епіляція воском або цукровою пастою допомагає лише на недовгий період часу.

На щастя, є сучасний, безпечний, ефективний і безболісний спосіб видалення небажаного волосся - лазерна епіляція. Видимий ефект, буде видно вже після першого сеансу: зникає до 40% волосків, а нові волоски стають більш м'якими, світлими і рідкісними. Проходження повного курсу лазерної епіляції особи забезпечує тривалий результат, а проведення підтримують сеансів 1-2 рази на рік, дозволяє назавжди позбутися від небажаної волосся.

Лазерної епіляції можуть скористатися як жінки, так і чоловіки, оскільки перед процедурою апарат налаштовують індивідуально під кожного клієнта. Це дозволяє надавати дуже точне і перманентне вплив тільки на корені волосся, тому процедура є безпечною і ефективною кат для жінок так і для чоловіків.

Лазерна епіляція в області обличчя, досить комфортна по відчуттях, але за бажанням клієнта, можна додатково скористатися знеболюючим гелем.