Лазерна епіляція пахв

Лазерна епіляція пахв, мабуть одна з найпопулярніших процедур лазерної епіляції. Зараз ми розберемося чому так, і чи дійсно лазерна епіляція варто своїх грошей.

Зона пахв є однією з найбільш ніжних і чутливих, проте там все одно зростають товсті і жорстке волосся. З цього видалення волосся в області пахв допомагає вирішити не тільки естетичний аспект, а й питання особистої гігієни, так як густий волосяний покрив і потові залози створюють сприятливі умови для розмноження бактерій, які викликають неприємний запах і підвищену пітливість.
 
Багато десятків років, гоління було нормою в боротьбі з небажаною рослинністю в зоні пахв, так як це швидко і дешево. Однак у такого методу є і свої недоліки, такі як: проблема врослого волосся, роздратування після гоління і не тривалий ефект після процедури. На щастя нові технології пропонують кращий варіант позбавлення від небажаної рослинності — лазерна епіляція.
 
Лазерна епіляція це найефективніший і абсолютно безпечний метод видалення небажаного волосся, гідності якого ви зможете оцінити досить швидко. Ви помітите відчутний ефект вже після першої процедури, так як з зони пахв піде 15 - 30% волосся, а з огляду на що для даної ділянки тіла потрібно порівняно мало сеансів, (в середньому до 5-ти сеансів), в слідстві наступних сеансів ви зовсім забудете про волосся в цій зоні.
 
Протягом курсу ви помітите, як волосся рідшають, стають світлішими, тонше і в підсумку повністю зникають. Після курсу лазерної епіляції: зникне проблема врослого волосся ви позбутися від сверблячки, почервоніння і подразнень, які часто з'являються після гоління. Ви забудете про чорних точках, які залишаються після гоління, а шкіра стане ніжною і бархатистою. Лазерна епіляція пахв, досить комфортна по відчуттях, але за бажанням клієнта, можна додатково скористатися знеболюючим гелем.