Лазерна епіляція всі за і проти

Кожна жінка прагне бути красивою і якомога більше наблизитися до ідеалу. Одним з першорядних компонентів краси для сучасної жінки вважається гладка, ніжна і оксамитова шкіра. Практично кожна представниця прекрасної статі мріє про ідеально гладкі ніжки, бездоганні зони бікіні і пахв.

Метод лазерної епіляції з'явився порівняно недавно і на протязі 10 років свого існування завоював багато прихильників. Лазерна епіляція є одним з найбільш передових методів видалення небажаної рослинності на тілі, але як і інші методи має свої переваги і недоліки.

Основні переваги лазерної епіляції:

 1. Має довготривалий результат.
 2. Завдяки тому, що весь процес супроводжується охолоджуючим потоком, метод практично безболісний.
 3. Швидкість проведення процедури, адже лазер впливає не на кожен окремо зростаючий волосок, а на певну площу, що в кілька разів прискорює процедуру в порівнянні з іншими методами.
 4. Помітити ефект вже після першого сеансу.
 5. Відсутність побічних ефектів і неприємних наслідків (врослих волосків, алергічних реакцій і пігментації шкіри)
 6. Допомагає при проблемі врослого волосся і подразнення.
 7. Ідеальний спосіб видалення небажаної рослинності в районі особливо чуттєвих зон, таких як верхня губа, інтимні зони і пахвові западини.
 8. За лазерну епіляцію говорить і той факт, що видалення волосків на верхній губі займає приблизно 2 хвилини, на область бікіні витрачається 5-10 хвилин, руки позбавлятися обридлої рослинності за 20 хвилин, а ноги стануть гладенькими протягом 30 хвилин.

Не дивлячись на те, що лазерна епіляція має безліч переваг, існують і аргументи проти.

Недоліки лазерної епіляції:

 1. Для того щоб позбутися від небажаної рослинності на певній ділянці, необхідно пройти кілька процедур.
 2. Лазер впливає тільки на волоски, які знаходяться в стадії активного росту, зазвичай це від 30 до 50% всіх волосся. Саме тому цю процедуру необхідно повторити кілька разів з інтервалом в 2-3 місяці.
 3. Наявність протипоказань. Лазерну епіляцію не можна робити прісля активної засмаги, при онкологічних захворюваннях, прийомі антибіотиків, при цукровому діабеті, епілепсії та інші захворюваннях.
 4. Така епіляція рідко призводить до ускладнень, але вони, все ж, можливі. Лазер може викликати поджазнення шкірни, привести до появи бурих плям, огрубіння шкіри. На щастя, подібні симптоми зникають протягом декількох днів.

Зважитись на лазерну епіляцію або ще довго боротися з небажаною рослинністю - обирати вам. Дана процедура, як і будь-яка з переліку косметологічних, має свої переваги і недоліки, які обов'язково необхідно враховувати. Але курс лазерної епіляції - це незаперечний внесок в свою красу.