Лазерна епіляція ніг

Лазерна епіляція ніг - є однією з найбільш популярних процедур в естетичній медицині. Найчастіше вона затребувана жінками, оскільки кожна представниця прекрасної статі бажає мати ідеально гладкі ніжки без волосся. Для цього люди готові постійно користуватися бритвою, або катувати себе воскової депіляції або шугарінг. На щастя, зараз є більш сучасний і ефективний спосіб позбутися небажаного волосся - лазерна епіляція.

У порівнянні з воскової депіляції, шугарінг або голінням, видалення волосся на ногах лазером виконується просто, швидко, безболісно і досить ефективно, що дозволяє надовго забути про проблему небажаної рослинності на цій частині тіла, за умови проходження повного курсу (в середньому, що складається від 4 -8 сеансів), оскільки волосся на тілі людини ростуть фазами, і позбутися від них за один сеанс неможливо. Не дивлячись на це, результат буде видно вже після першого сеансу: зникає до 40% волосків, а нові волоски стануть більш м'якими, світлими і рідкісними. Проходження повного курсу лазерної епіляції ніг забезпечує тривалий результат, а проведення підтримують сеансів 1-2 рази на рік, дозволяє назавжди позбутися від небажаної волосся.

Як проводитися лазерна епіляція ніг

Оскільки ноги - це досить велика частина тіла, їх епіляція може проводитися як повністю, так і поетапно, з впливом лазера на окремі ділянки ніг. Залежно від зони лазерної дії розрізняють:

епіляцію стегон;

епіляцію гомілок;

епіляцію пальців ніг;

повну епіляцію ніг.

Перед проведенням процедури досвідчений фахівець обов'язковий проводить огляд клієнта, і визначає наявність протипоказань, фототип волосся і шкіри, а також вибирає інтенсивність і потужність лазерного випромінювання.

Перерва між першим і другим сеансом становить в середньому 4-6 тижнів, а між кожним наступним - збільшується, в залежності від ваших фізіологічних особливостей.

Як підготувати ноги до лазерної епіляції

Перед видалення волосся лазером на ногах потрібно дотримуватися стандартних правил перед проведенням лазерної епіляції:

  • не брати антибіотики протягом 14 днів перед сеансом - це відноситься до ліків тетрациклінового ряду, а також групи сульфаніламідів і фторхінолонів;

  • не засмагати за 2 тижні до процедури ні в солярії, ні під відкритим сонцем;

  • виключити будь-яку епіляцію ніг, крім гоління, протягом 2-3 попередніх тижнів;

  • за 4-8 годин до сеансу ретельно поголити зону епіляції.

Також, рекомендуємо ознайомитися з тим Що не можна робити після лазерної епіляції