Нарощування вій

Нарощування вій - це популярна косметична процедура подовження і збільшення обсягу натуральних (природних) вій, шляхом приклеювання синтетичних волосків спеціальним клеєм.
Довжина нарощених вій варіюється від 6 до 16 мм, але для фантазійних образів можуть використовуватися і максимально довгі (до 21 мм). Майстер підбирає довжину в залежності від індивідуальних особливостей і побажань клієнта. Можна наростити вії різної довжини і зробити їх довше на зовнішньому куті століття. Це додає погляду додаткову виразність і коригує розріз.
Сеанс триває 2 - 3,5 годин.
Строк носіння: 4-6 тижнів. Термін залежить від клею, особливості догляду після процедури, ступеня жирності шкіри клієнта і інших чинників.
Корекція: коригувати нарощені вії можна після 2-го тижня шкарпетки. Якщо все акуратно, то корекція може знадобитися тільки після 4-го тижня, тобто раз на місяць.

Види нарощування вій

  1. Неповний обсяг - швидке нарощування тільки на зовнішні куточки, або через одну-дві вії. В результаті виходить максимально натуральний обсяг вій. Не рекомендується, якщо свої вії надто короткі або світлі, тому що вид буде неприродний.
  2. Повний обсяг - класичний і найпоширеніший спосіб нарощування на все верхні вії.
  3. Подвійний і потрійний об`єм (2D, 3D) - нарощування по 2-3 вії на кожну натуральну. Також зустрічається 4D, 5D нарощування.
  4. Голлівудське нарощування - відносно новий метод, також називають «оксамитовим». При цьому способі тонкі синтетичні волоски (до 0,07 мм) приклеюються в кількості 5-12 штук на одну натуральну.
  5. Нарощування нижніх вій - менш поширений спосіб, більш складний, ніж класичний і вимагає особливих навичок майстра.

Переваги нарощування вій:

  • Можливість скоротити час вранці на макіяж, а вечорами на видалення туші.
  • Можливість заощадити на придбанні туші.
  • Можна спокійно активно відпочивати, займатися спортом, плавати і не переживати, що макіяж зіпсувався.
  • Ідеальний образ, без обов'язкового нанесення косметики.
Слід пам'ятати, що нарощування вій - це ювелірна робота, яка вимагає високої майстерності. Робити нарощування вій потрібно у висококваліфікованого майстра, який використовує тільки якісні матеріали.