Чи ростуть волосся після лазерної епіляції?

Не так давно видалити небажану рослинність назавжди вважалося тільки нездійсненною мрією. Сьогодні це стало реально. Але багато клієнтів помилково вважають, що вже після першої процедури лазерної єпіляціі волосся на тілі не залишиться, і можна назавжди забути про будь-які епіляційна або депіляційних засобах.

Варто відразу зазначити, що після першої процедури на вашому тілі все ще будуть волосся. Чому? Лазерний промінь впливає на «глибину» 1-4 мм на шкірі і діє безпосередньо на цибулину волоска, точніше, на її меланін. Луч руйнує меланін, тим самим сповільнюючи ріст волосся. Але після першої процедури волосся випадає на час, і на місці жорстких і темного волосся з'являється світлий пушок. Наступна процедура видалить і його, тим самим позбавивши вас від волосся на цій ділянці.

Після першої процедури починають рости нові волоски, які під час епіляції були в неактивній фазі. Лазерний промінь їх просто не може помітити, так як реагує виключно на меланін в активній цибулині. Саме тому для повного позбавлення від небажаної рослинності буде потрібно до 6 - 8 сеансів.

Також існує ефект «помилкового підростання волосся» - коли здається що волосся стало рости швидше. Насправді, це виштовхуються назовні згорілі ділянки волосся, які незабаром самі випадуть або їх можна легко видалити пінцетом.

Чи можна видалити волосся раз і назавжди?

Немає способу здатного видалити всю небажану рослинність за один раз і назавжди. Однак лазерна епіляція дає шанс позбутися волосся назавжди. Деяким клієнтам досить 2-3 сеансів для повного позбавлення від непотрібної рослинності. Іншим же цього мало. В середньому курс епіляції передбачає близько 6 - 8 процедур.

Ріст волосся після епіляції лазером істотно зменшується. Волоски що знаходяться в активній стадії через тиждень почнуть випадати. Вторинне проходження курсу не знадобиться, але для закріплення результату буде необхідно робити підтримуючу процедуру 1-2 рази на рік. Чим більше процедур пройдено і чим ви старше, тим рідше потрібно підтримуюча процедура.

Тим не менш, ви по достоїнству оціните час, проведений без постійної депіляції або епіляції, насолоджуючись гладкістю і красою свого тіла.