ZStyle - Блог

lazer_epilation_nog.jpg

Лазерна епіляція ніг

Лазерна епіляція ніг - є однією з найбільш популярних процедур в естетичній медицині. Найчастіше вона затребувана жінками, оскільки кожна представниця прекрасної статі бажає мати ідеально гладкі ніжки без волосся.

lazernaya-epilyaciya-llica-zstyle.jpg

Лазерна епіляція обличчя

Зайві волоски на обличчі - це кошмар для будь-якої жінки, для деяких, ця проблема особливо актуальна, адже іноді волосся відростає дуже швидко, а ось видалити їх не так-то просто.

lazernaya-epilyaciya-podmishek-zstyle.jpg

Лазерна епіляція пахв

Лазерна епіляція пахв, мабуть одна з найпопулярніших процедур лазерної епіляції. Зараз ми розберемося чому так, і чи дійсно лазерна епіляція варто своїх грошей.

narashchivanie_resnits.jpg

Нарощування вій

Нарощування вій - це популярна косметична процедура подовження і збільшення обсягу натуральних (природних) вій, шляхом приклеювання синтетичних волосків спеціальним клеєм. Довжина нарощених вій варіюється від 6 до 16 мм, але для фантазійних образів можуть використовуватися і максимально довгі (до 21 мм). Майстер підбирає довжину в залежності від індивідуальних особливостей і побажань клієнта.

epilation_depilation.png

Чим відрізняється ЕПІЛЯЦІЯ від ДЕПІЛЯЦІЇ

Дуже часто ці два поняття плутають або помилково вважають, що різниці між ними немає, хоча це не так і між ними існує дуже багато відмінностей, які ми і розглянемо в даній статті.

lazernaya-epilyaciya-zstyle-kiev.jpg

Чи ростуть волосся після лазерної епіляції?

Не так давно удалить нежелательную растительность навсегда считалось только несбыточной мечтой. Сегодня это  стало реально.

vidy-epilyacii.jpg

Як підібрати оптимальний спосіб видалення небажаного волосся на тілі

Структура волосся, його колір і швидкість росту - досить індивідуальні речі, які визначаються нашою спадковістю і гормонами. Відповідно, спосіб видалення волосся повинен підбиратися індивідуально.

laminirovanie_resnic_mify.jpg

5 міфів про ламінування вій

Ламінування вій - це відносно нова процедура серед інших послуг у сфері краси, яка останнім часом користуються великою популярністю. Оскільки цей метод оздоровлення, подовження і ущільнення вій з'явився не так давно, багато жінок ще нічого про нього не знають про цю процедуру і схильні вірити міфам.

depilyaciya-bikini-900x400.jpg

Лазерна епіляція зони бікіні

Зона бікіні - це дуже чутлива і делікатна область, адже шкіра в області бікіні, дуже ніжна і чутлива. На відміну від стандартних методів видалення небажаного волосся, лазерна епіляція має ряд переваг: