lazer-epilaciya.jpg

Як проходить лазерна епіляція?

Лазерна епіляція це найефективніший і абсолютно безпечний метод видалення небажаного волосся. Під час процедури активну лазерне випромінювання впливає на пігмент меланін, який міститься в волоссі. Тому волосся втрачає життєздатність, випадає, і більше не відновлюється

laminirovanie_resnic_new.jpg

Ламінування вій

Ламінування вій - це процедура, яка подовжує вії, і живить їх корисними компонентами і мінералами. Після ламінування, вії продовжують рости і зміцнюватися, виглядають здоровими, довгими, і натуральними.

10_mif_of_laser.jpg

10 міфів про лазерну епіляцію

Лазерна епіляція порівняно новий метод видалення небажаного волосся. Проте, навколо лазерної епіляції існує декілька міфів, що спотворюють уявлення про неї і її можливості

lazer-za-i-protiv.jpg

Лазерна епіляція всі за і проти

Лазерна епіляція є одним з найбільш передових методів видалення небажаної рослинності на тілі, але як і інші методи має свої переваги та недоліки.

lazer_after.jpg

Що не можна робити після лазерної епіляції

Для того, щоб лазерна епіляція принесла бажаний і довготривалий результат, потрібно дотримуватись деяких запобіжних заходів щоб уникнути небажаних наслідкив після лазерної епіляції.

laminirovanie-resnic-pravila.jpg

Як доглядати за ламінованим віями

Ламінування вій, як і будь-яка подібна процедура має свої особливості. Відразу після закінчення роботи майстра, вії будуть трохи злиплими. Вам здасться, що їх намазали якимось маслом.

lazer_period.jpg

Як часто потрібно робити лазерну епіляцію

Одного сеансу для отримання ефективного результату недостатньо. Багато хто задається питанням, як часто треба робити лазерну епіляцію. Відповідь на це питання залежить від індивідуальних особливостей (колір шкіри, темп зростання і тип волосся, гормональний фон ...

zagar-sun.jpg

Лазерна епіляція влітку

У головах більшості людей міцно закріпився стереотип про те, що лазерні процедури в сонячну пору року робити не можна. Давайте розберемося, чи можна робити лазерну епіляцію влітку, і чи завжди це ефективно.

laminirovanie-resnic_osobenosti.jpg

Що потрібно знати перед ламінуванням вій

Процедура "ламінування вій" ідеально підходить для літнього періоду, так як зникає потреба в использовани туші. Після ламінування, вії продовжують рости і не загинаються під час сну.