ZStyle - Блог

Як проходить лазерна епіляція?

Лазерна епіляція це найефективніший і абсолютно безпечний метод видалення небажаного волосся. Під час процедури активну лазерне випромінювання впливає на пігмент меланін, який міститься в волоссі. Тому волосся втрачає життєздатність, випадає, і більше не відновлюється

Ламінування вій

Ламінування вій - це процедура, яка подовжує вії, і живить їх корисними компонентами і мінералами. Після ламінування, вії продовжують рости і зміцнюватися, виглядають здоровими, довгими, і натуральними.

Нарощування вій

Нарощування вій - це популярна косметична процедура подовження і збільшення обсягу натуральних (природних) вій, шляхом приклеювання синтетичних волосків спеціальним клеєм. Довжина нарощених вій варіюється від 6 до 16 мм, але для фантазійних образів можуть використовуватися і максимально довгі (до 21 мм). Майстер підбирає довжину в залежності від індивідуальних особливостей і побажань клієнта.

10 міфів про лазерну епіляцію

Лазерна епіляція порівняно новий метод видалення небажаного волосся. Проте, навколо лазерної епіляції існує декілька міфів, що спотворюють уявлення про неї і її можливості

Лазерна епіляція всі за і проти

Лазерна епіляція є одним з найбільш передових методів видалення небажаної рослинності на тілі, але як і інші методи має свої переваги та недоліки.

Що не можна робити після лазерної епіляції

Для того, щоб лазерна епіляція принесла бажаний і довготривалий результат, потрібно дотримуватись деяких запобіжних заходів щоб уникнути небажаних наслідкив після лазерної епіляції.

Як доглядати за ламінованим віями

Ламінування вій, як і будь-яка подібна процедура має свої особливості. Відразу після закінчення роботи майстра, вії будуть трохи злиплими. Вам здасться, що їх намазали якимось маслом.

Як часто потрібно робити лазерну епіляцію

Одного сеансу для отримання ефективного результату недостатньо. Багато хто задається питанням, як часто треба робити лазерну епіляцію. Відповідь на це питання залежить від індивідуальних особливостей (колір шкіри, темп зростання і тип волосся, гормональний фон ...

Лазерна епіляція влітку

У головах більшості людей міцно закріпився стереотип про те, що лазерні процедури в сонячну пору року робити не можна. Давайте розберемося, чи можна робити лазерну епіляцію влітку, і чи завжди це ефективно.

Що потрібно знати перед ламінуванням вій

Процедура "ламінування вій" ідеально підходить для літнього періоду, так як зникає потреба в использовани туші. Після ламінування, вії продовжують рости і не загинаються під час сну.